Перейти до вмісту

Реєстр корпоративних прав держави у статутному капіталі господарських товариств

Відомості про акції, паї, частки, що належать державі у статутних капіталах господарських товариств – резидентів та нерезидентів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Додонова Олена Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 17, 2019, 09:53 (EEST)
Створено Серпень 23, 2018, 11:00 (EEST)
Частота оновлення Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Відповідно до Постанови Кабінету Мініістрів України від 29 жовтня 2003 року №1679 "Про формування та ведення Реєстру корпоративних прав держави"
Ідентифікаційний номер набору даних 661f8ac1-9af7-487c-a3e5-82728208ad43
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).