Перейти до вмісту

Річний план закупівель апарату Міністерства юстиції України

Річний план державних закупівель апарату Міністерства юстиції України ДОДАТОК № 1 до Річного плану державних закупівель апарату Міністерства юстиції України

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Лаушкіна К.І.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 6, 2019, 09:32 (EEST)
Створено Серпень 14, 2018, 12:52 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Наказ від 28.03.2016 року № 897/5 "Про затвердження Переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство юстиції України"
Ідентифікаційний номер набору даних 0f5919ad-fb4a-42fe-ac43-b6a12fcdc5db
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).