Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру управління освіти Енергодарської міської ради

Набір містить інформацію про організаційну структуру управління освіти Енергодарської міської ради відповідно до штатного розпису, який затверджується щорічно у вересні та у разі внесення змін протягом року.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Горбенко Жанна Артуровна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 17, 2019, 14:10 (EEST)
Створено Вересень 17, 2019, 14:07 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Наказ Міністерства юстиції України “Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях” від 18.06.2015 № 1000/5
Ідентифікаційний номер набору даних 65688489-270b-4f18-b34b-1d8123a435c0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).