Перейти до вмісту

Адміністративні дані, що збираються (обробляються) та підлягають оприлюдненню відповідно до вимог закону, Генеральної прокуратури України: про роботу прокурора.

Форма П: Дані про результати роботи органів прокуратури за галузями прокурорської діяльності, орієнтовані на відображення кінцевих результатів роботи прокурора.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бакай Ірина Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 16, 2019, 15:00 (EEST)
Створено Грудень 14, 2018, 13:36 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Наказ Генеральної прокуратури України за погодженням з Держстатом України «Про затвердження звітності за формою № П «Про роботу прокурора» та Інструкції з її складання» від 18 листопада 2015 року № 350 зі змінами
Ідентифікаційний номер набору даних 17a20fc2-56b0-4d5e-bca4-0ba3b8f7947c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).