Перейти до вмісту

Звіти КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня", в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Звіти про діяльність КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Завідувач інформаційно-аналітичним відділом КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня" - Бабій К.Ю.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 24, 2020, 08:19 (EEST)
Створено Червень 24, 2020, 08:16 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Наказ Міністерства юстиції України “Про затвердження Положення про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, та областях, містах Києві та Севастополі” від 23.06.2011 року № 1707/5, Наказ Міністерства юстиції України від 31.10.2011 №3242/5
Ідентифікаційний номер набору даних 623816cd-f9da-48fb-95a8-50140580ba2d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).