Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Статистична інформація щодо надходження до Житомирської митниці ДФС запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду Звіт про виконання плану роботи Житомирської митниці ДФС Інформаційна довідка про стан роботи зі зверненнями громадян і порушені у них питання

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Олена Олексюк Ірина Вдовенко
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 4, 2019, 10:33 (EET)
Створено Жовтень 17, 2018, 16:54 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Підпункт 4 пункту 10 Положення про Житомирську митницю ДФС, затвердженого наказом ДФС від 20.08.2014 №56
Ідентифікаційний номер набору даних 61fab4d4-139d-4a27-9bf3-28a53440eecc
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).