Перейти до вмісту

Дані державного кадастру родовищ підземних вод

Розділ АІС ДВК «Підземні води» – це державна система обліку підземних вод за кількісними та якісними показниками, реєстрації водокористувачів, а також обліку використання підземних вод. Результатом робіт по веденню АІС ДВК є систематизовані і такі, що постійно поповнюються дані про підземні водні об‘єкти, що складають єдиний Державний фонд, водні ресурси, режим, якість та використання підземних вод. Ці матеріали є основою для розробки рекомендацій щодо раціонального використання підземних вод та їх родовищ, прогнозу змін режиму експлуатації водозаборів, стану підземних вод в цілому, а також для планування геологорозвідувальних робіт на воду тощо.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ківель Дмитро Валерійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 26, 2021, 14:49 (EEST)
Створено Серпень 21, 2019, 11:38 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 7 листопада 2018 р.№ 939 про порядок розпорядження геологічною інформацією
Ідентифікаційний номер набору даних 6005c543-d9d2-4319-9fca-ef15a5db3f08
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).