Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації - Головного управління ДПС у Донецькій області

Відомості про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних (найменування наборів даних, їх номер) та розпорядником яких є Головне управління ДПС у Донецькій області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Вінник Олена Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 20, 2020, 15:54 (EET)
Створено Березень 13, 2020, 14:11 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Пункт 18 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" зі змінами
Ідентифікаційний номер набору даних 5fad1f92-a344-4cef-ae23-fb5b00e4bd59
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).