Перейти до вмісту

Дані про зелені насадження, що були видалені, відповідно до виданих актів обстеження зелених насаджень

Набір містить дані про зелені насадження, що згідно актів обстеження зелених насаджень, були видалені відповідно до наданих актів виконаних робіт підрядної організації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Криворучко Тетяна Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 11, 2021, 14:44 (EET)
Створено Вересень 6, 2018, 16:36 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 5ec243d8-3a0a-4bf3-9051-2c61196200e4
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).