Перейти до вмісту

Перелік перевізників, що надають послуги пасажирського автомобільного транспорту, та маршрути перевезеннях автобусних маршрутах

Перелік укладених договорів на виконання транспортниих послуг щодо перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, Перелік перевізників, що надають послуги пасажирського автомобільного транспорту, та маршрути перевезення

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Петренко С.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 30, 2019, 13:53 (EEST)
Створено Липень 15, 2019, 07:30 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Згідно з постановою КМУ від 21.10.2015 № 835
Ідентифікаційний номер набору даних 5ed93d8b-9f68-4786-9b36-eb50c1a7f12c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).