Перейти до вмісту

Реєстр (перелік) наборів відкритих даних, розпорядником яких є Головне управління ДПС у Тернопільській області

Реєстр (перелік) наборів відкритих даних, розпорядником яких є Головне управління ДПС у Тернопільській області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Крисоватий Руслан Ігорович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 11, 2019, 15:14 (EET)
Створено Жовтень 22, 2019, 16:09 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Конституціія України, закони України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», інші акти чинного законодавства України, Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 5_1900
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).