Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру розпорядника інформації

Набір містить інформацію про організаційну структуру Комунального підприємства "Івано-Франківськміськсвітло". Також в наборі вказані посади, імена посадових осіб, контактні дані.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Свистун Василь Анатолійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 4, 2019, 10:31 (EEST)
Створено Жовтень 9, 2018, 10:12 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування" (стаття 54), Закон України "Про доступ до публічної інформації" (пункт 1 частини першої статті 15)
Ідентифікаційний номер набору даних 745c6c97-f1f9-442e-9671-6b5447c11ae2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).