Перейти до вмісту

Нормативи, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону розпорядником інформації

Набір даних містить Положення про порядок проведення особистого прийому громадян у Плодородненській сільській раді та Про затвердження Положення про порядок проведення особистого прийому громадян у Плодородненській сільській раді

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Михайлов Артем Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 7, 2019, 14:53 (EEST)
Створено Серпень 7, 2019, 14:52 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Нормативи, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону розпорядником інформації
Ідентифікаційний номер набору даних 595589e7-fc36-4a80-892f-15fdde528ee1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).