Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них служби у справах дітей Донецької облдержадміністрації за 2019 рік

Набір містить перелік укладених договорів, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них служби у справах дітей Донецької облдержадміністрації за 2019 рік. Дані з Єдиного веб-порталу використання публічних фінансів оприлюднені через API. Решта даних, яка не підпадає під Закон України «Про відкритість використання публічних коштів», оприлюднена файлами.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Тимофеєва Наталія Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 30, 2020, 09:33 (EET)
Створено Лютий 7, 2019, 15:00 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово - цивільної адміністрації від 22 серпня 2019 року № 909
Ідентифікаційний номер набору даних 582cb079-7d58-48f2-996f-857935fdeb2b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).