Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації - Головного управління ДПС у Миколаївській області

Відомості про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних (найменування наборів даних, їх номер)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ємєлєва Лілія Дмитрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 8, 2019, 15:05 (EET)
Створено Жовтень 16, 2019, 16:56 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ст.15 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VI "Про доступ до публічної інформації", Пункт 18 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" зі змінами; для інформування
Ідентифікаційний номер набору даних 57d18fde-20b2-47ab-b527-74e577f7fffd
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).