Перейти до вмісту

Спортивні майданчики що перебувають на балансі КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту

Набір містить дані про перелік спортивних майданчиківта вуличних тренажерів, що перебувають на балансі КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шевчук Уляна Павлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 12, 2019, 16:19 (EEST)
Створено Червень 12, 2019, 16:18 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 №835, п.1. ч.1 ст.15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI.Призначення: інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 57771e03-d6e8-486b-bfe1-d4d336b00ca7
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).