Набір містить ресурс OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської облдержадміністрації. Ресурс містить дані про структурні підрозділи управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської облдержадміністрації. У тому числі ідентифікатор, назву, опис, інформацію про повноваження, керівника, посилання на веб-сторінку, поштову адресу, адресу електронної пошти, номер телефону, дні й години прийому та інше. Кожним записом у таблиці є інформація про окремий структурний підрозділ.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Єрмаков Ігор Вікторович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 18, 2021, 19:02 (EEST)
Створено Листопад 12, 2019, 11:58 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 16 листопада 2015 року №365-р «Про затвердження Положення про управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації»
Ідентифікаційний номер набору даних 56acca97-66bb-4a8d-8115-8fc6f0750b51
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).