Перейти до вмісту

Класифікація видів науково-технічної діяльності (КВНТД)

КВНТД призначено для використання закладами та установами Міністерства освіти та науки України, Національної академії наук України (НАНУ), органами державної статистики, науково-дослідними інститутами, дослідно-конструкторськими організаціями тощо. КВНТД забезпечує: упорядкування (групування) видів науково-технічної діяльності під час визначення пріоритетних напрямів розвитку науки, техніки та освіти, фундаментальних і прикладних досліджень й розробок, розроблення державних науково-технічних програм розвитку освіти та науки; проведення досліджень і розробок у галузі статистики, координацію робіт із підготовки наукових кадрів; визначення взаємозв’язку між видами економічної та науково-технічної діяльності згідно з "Переліком спеціальностей наукових працівників". Наказ Держстандарту України від 30.12.1997 № 822.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кісленко Ольга Вікторівна
Востаннє оновлено Вересень 25, 2018, 12:06 (EEST)
Створено Вересень 25, 2018, 12:05 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 825 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" (зі змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 1035 від 28.12.2016 і № 354 від 24.05.2017)
Ідентифікаційний номер набору даних 559a7175-714f-47e1-b4c3-947f3500d157
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).