Перейти до вмісту

Паспорт бюджетної програми обласного бюджету на 2019 рік департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації

Паспорт бюджетної програми обласного бюджету на 2019 рік департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Литвинов Артем Вікторович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 14, 2019, 10:31 (EEST)
Створено Лютий 19, 2019, 17:51 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово - цивільної адміністрації від 18 квітня 2016 року № 308 (зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних 5590d0d4-460e-4b9f-854d-1f9d8b79f6b3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).