Перейти до вмісту

Дані обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов (квартирний облік)

Набір даних містить списки громадян, які потребують поліпшення житлових умов (квартирний облік), в тому числі в позачерговому порядку, в першочерговому порядку та на загальних підставах

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Піщанська Олена Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 30, 2020, 16:55 (EET)
Створено Вересень 4, 2019, 16:18 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 554ce0bb-0df6-45f2-b320-a2080509dd40
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).