Перейти до вмісту

Нормативи, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради Харківської області

Правила прийому до закладу освіти

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Хорошилова Аліна Валентинівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 12, 2020, 16:14 (EET)
Створено Лютий 12, 2020, 16:13 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення
Ідентифікаційний номер набору даних 54569064-3f89-41f7-b178-3fd0325169d1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).