Набір містить інформацію про організаційну структуру та штатну чисельність Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області та її структурних підрозділів

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Сокол Олена Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 2, 2021, 15:34 (EET)
Створено Травень 18, 2021, 09:16 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", розпорядження голови Бахмутської райдержадміністрації №548 від 20.11.2018 року
Ідентифікаційний номер набору даних 53be105b-27fb-43ef-8a27-6b51ffbef0b1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).