Не оновлений

Звіти щодо задоволення запитів на інформацію, які надійшли до Рівненської обласної ради - кількісні та якісні показники

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кононенко Галина Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 6, 2023, 14:00 (EEST)
Створено Липень 19, 2019, 11:06 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова Кабінету Міністрів України від 21/10/2015 №835 зі змінами “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України "Про звернення громадян"
Ідентифікаційний номер набору даних bc6e7fc8-420c-4bf9-8fa8-837cb3aab611
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).