Перейти до вмісту

Укладені договори відділу транспорту, зв'язку та енергетики, додаткові угоди, акти до договорів відділу транспорту, зв'язку та енергетики за 2018 рік

Набор містить укладені договори, додаткові угоди та акти до договорів відділу транспорту, зв'язку та енергетики Краматорської міської ради.Код ЄДРПОУ 40480762. Дані з Єдиного веб-порталу використання публічних коштів оприлюднено через API.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сарнацький Владислав Валерійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 14, 2019, 12:31 (EEST)
Створено Травень 28, 2019, 16:50 (EEST)
Частота оновлення Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015
Ідентифікаційний номер набору даних 522ee4da-6206-43c9-aea5-c8d05d521f7c1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).