Не оновлений

Реабілітаційні установи підпорядковані Департменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Махно Дмитро Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 27, 2019, 17:51 (EEST)
Створено Травень 27, 2019, 17:51 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Лист Апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.05.2019 № 19044
Ідентифікаційний номер набору даних a157966a-c2bb-42f9-b25b-fdd120961947
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).