Перейти до вмісту

Загальні відомості про комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна багатопрофільна лікарня № 17» Харківської міської ради

основні документи підприємства

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кухтіна Вікторія Вікторівно
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 3, 2019, 16:57 (EET)
Створено Березень 4, 2019, 15:27 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Підстава: п.1. ч.1 ст.15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI. Призначення: інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 51f1cdb8-be51-4dff-913d-db9bc32d7d87
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).