Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію Головним управлінням ДПС у Луганській області

Статистична інформація щодо надходження до Головного управління ДПС у Луганській області запитів на отримання публічної інформації, звернень громадян та результати їх розгляду, Звітна інформація щодо виконання плану роботи Головним управлінням ДПС у Луганській області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Линник Ольга Василівна, Дорошенко Марина Володимирівна,
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 10, 2020, 10:32 (EEST)
Створено Жовтень 10, 2019, 17:50 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації п. 10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Для інформування громадськості про результати діяльності ДПС
Ідентифікаційний номер набору даних 4f4cf731-fbf9-4910-944f-2ad5fec9511a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).