Перейти до вмісту

Місцезнаходження (поштові адреси) регіональної та місцевих прокуратур Харківської області та службові номери засобів зв’язку органів прокуратури та їх керівників

Місцезнаходження (поштові адреси) обласної та місцевих прокуратур Харківської області та службові номери засобів зв’язку органів прокуратури та їх керівників

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Лазарєв Андрій Павлович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 3, 2020, 08:48 (EET)
Створено Червень 6, 2019, 12:48 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Код ЄДРПОУ 02910108
Код КОАТУУ 6310138800
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних 4f2f349d-ed8e-4db4-8b96-5d11e9d0fd3a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).