Перейти до вмісту

Річний план закупівель Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради

Набір даних відображає дані щодо запланованих видатків на здійснення закупівель за державні кошти на поточний рік, висвітлені на порталі публічних закупівель Prozorro

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Башкірова Ю.Г.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 4, 2019, 17:08 (EET)
Створено Лютий 15, 2019, 10:31 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації На підставі ст. 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Постанови КМУ від 21.10.2015 № 835
Ідентифікаційний номер набору даних 4f273564-dca7-4673-a5e8-4b1b9a5d356b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).