Перейти до вмісту

Державний реєстр небезпечних факторів

ДП «Комітет з питань гігієнічного регламентування МОЗ України» http://uhrc.gov.ua/ Для пошуку інформації на веб-сторінці сайту ДП «Комітет з питань гігієнічного регламентування МОЗ України» (http://uhrc.gov.ua/) в рядку «Пошук небезпечного фактора» вводиться найменування або № CAS або № Державної реєстрації небезпечного фактора. На вебсторінці сайту можна знайти інформацію про зареєстрований небезпечний фактор: хімічна назва, № CAS, № Державної реєстрації та термін державної реєстрації небезпечного фактора небезпечного фактору

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Оришня Світлана Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 12, 2019, 14:12 (EET)
Створено Березень 12, 2019, 14:12 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835
Ідентифікаційний номер набору даних 31918370-2874-4351-b58a-941a1c13728a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).