Перейти до вмісту

Перелік договорів оренди землі

Діючи договори оренди земельних ділянок. Таблиця містить такі данні: землекористувач, організаційно-правова форма, місце розташування земельної ділянки, площа земельної ділянки, цільове призначення земельної ділянки, кадастровий номер земельної ділянки, строк дії договору оренди землі (за рішенням сесії Бердянської міської ради)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Мотохова Оксана Анатоліївна
Востаннє оновлено Жовтень 10, 2018, 11:43 (EEST)
Створено Вересень 12, 2018, 15:03 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 4d77412d-1bf8-4d4b-8e7f-124d482390ce
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).