Перейти до вмісту

Організаційна структура Ладижинської міської ради

Даний набір містить інформацію про організаційну структуру Ладижинської міської ради, а саме кількісну інформацію про відділи та посади

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бабій Альона Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 11, 2019, 12:56 (EET)
Створено Листопад 11, 2019, 12:54 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету міністрів України від 21.10.2015 р. №835 "Про затвердження положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 4d75fd9e-9da3-43a3-bf15-21cf99491796
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).