Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ та організацій Слов'янської міської ради

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій Слов'янської міської ради, що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник виконавчих органів Слов'янської міської ради. Posts — довідник посадових осіб виконавчих органів Слов'янської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Самохвалов Вячеслав Миколайович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 1, 2021, 14:15 (EEST)
Створено Квітень 1, 2021, 14:15 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”
Ідентифікаційний номер набору даних 4d24f7fe-3f49-48d7-898b-e2c0f31afb9e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).