Перейти до вмісту

Дані обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов (квартирний облік) по районній адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району

Набір включає три ресурси: Книга обліку осіб, які перебувають на черзі на одержання жилих приміщень (ресурс Line); Список осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень (ресурс PriorityLine); Список громадян, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень (ресурс OutOfLine).

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Савеленко Олена Борисівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 1, 2020, 12:51 (EEST)
Створено Липень 12, 2019, 15:19 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Житловий Кодекс України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, Постанова Ради Міністрів УРСР від 11.12.1984 № 470
Ідентифікаційний номер набору даних 4d022939-b886-4a36-9b0e-d7c92e97a5e5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).