Не оновлений

Набір містить реєстр приписів складених інспекцією з благоустрою м. Слов'янська, зокрема осіб, яким було видано приписи, адресу та географічні координати порушення, тип порушення, дату тощо. Набір містить інформацію починаючи з 1 січня 2019 року. Ресурси у наборі - розділені по роках.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Скрипниченко Сергій Петрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 13, 2020, 11:57 (EEST)
Створено Липень 10, 2020, 10:22 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Рішення Слов’янської міської ради “Про затвердження Положення про інспекцію міської ради з благоустрою м. Слов’янська” від 29.07.2016 № 23-XIII-7
Ідентифікаційний номер набору даних 4cab09b5-1b57-42d4-895c-0ca78d0d912b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).