Перейти до вмісту

Звіт про кількість запитів на публічну інформацію, які надійшли безпосередньо до Департаменту культури Харківської міської ради

У звіті надана інформація про кількість запитів на публічну інформацію та їх виконання

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Берлізева Юлія Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 4, 2019, 17:31 (EEST)
Створено Серпень 27, 2018, 16:52 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації п.1 ч.10 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI, призначення - інформування громадськості
Ідентифікаційний номер набору даних 4c82fc4a-8291-4b21-bdc4-553043d56c1d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).