Перейти до вмісту

Інформація про діяльність КНП "МДП №12" ХМР

Аудиторський висновок щодо річної фінансової звітності. Біографічна довідка на керівника. Статут КНП «МДП №12» ХМР. Загальні відомості.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Різник Сергій Олексійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 17, 2020, 15:19 (EEST)
Створено Вересень 12, 2018, 13:47 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Інформування громадськості відповідно до п.11 ч.1 ст.15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13.01.2011 № 2939-VI
Ідентифікаційний номер набору даних ee75ad2e-891e-4ea8-ac5d-ea5dfbae0b40
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).