Перейти до вмісту

Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті Харківською міською радою

Набір містить таблицю LegalActs з переліком рішень Харківської міської ради, рішень виконавчого комітету Харківської міської ради, розпоряджень Харківського міського голови нормативно-правового характеру, датами прийняття, посиланнями на їх оприлюднення у Єдиному міському реєстрі актів Харківської міської ради, міського голови, виконавчих органів ради та іншою інформацією. Кожному НПА відповідає окремий рядок таблиці.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Потьомін Олександр Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 13, 2019, 11:00 (EET)
Створено Вересень 30, 2019, 11:11 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 4bb44329-f279-4798-9867-f39692749f67
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).