Перейти до вмісту

Фонд оплати праці працівників і видатки на утримання Донецької облдержадміністрації та райдержадміністрацій на 2020 рік

Фонд оплати праці працівників і видатки на утримання Донецької облдержадміністрації та райдержадміністрацій на 2020 рік за рахунок видатків загального фонду державного бюджету

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Конакова Ірина Станіславівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 21, 2020, 17:26 (EEST)
Створено Травень 21, 2020, 17:04 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово - цивільної адміністрації від 22 серпня 2019 року № 909
Ідентифікаційний номер набору даних 4b62cd61-9c4a-4eb2-82a5-06662b3e26ee
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).