Перейти до вмісту

Перелік регуляторних актів

Перелік діючих регуляторних актів на 2019 рік

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Відділ з питань залучення інвестицій, реалізації проектів та регуляторної політики виконавчого комітету Павлоградської міської ради
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 14, 2020, 16:16 (EEST)
Створено Серпень 7, 2019, 15:57 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про доступ до публічної інформації", "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" зі змінами, постанова Кабінету Міністрів України від 21. жовтня 2015 року № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" із змінами,
Ідентифікаційний номер набору даних 47c47844-e32b-4415-b010-74c5c9267d0f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).