Перейти до вмісту

Показники фінансово-господарської діяльності підприємств державного сектору економіки

Показники фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Міненерговугілля.

Дані за рік оприлюднюються до 25 березня року, наступного за звітним. Дані за 3, 6 та 9 місяців - впродовж 55 днів з моменту закінчення звітного періоду.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Духович Галина Степанівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 31, 2019, 09:08 (EEST)
Створено Серпень 23, 2018, 11:43 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення контролю за виконанням функцій з управління об'єктами державної власності та критеріїв визначення ефективності управління об'єктами державної власності» від 19 червня 2007 р. № 832. Для інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 0cd89d01-1a71-430a-974f-4ffd613aeb2e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).