Перейти до вмісту

Паспорти бюджетних програм Департаменту містобудування та архітектури Харківської міської ради

Набір містить паспорти бюджетних програм Департаменту містобудування та архітектури Харківської міської ради. Кожен ресурс у наборі — окремий паспорт.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Заболотна Олена Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 25, 2021, 12:38 (EET)
Створено Червень 18, 2019, 17:28 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Мінфін України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836
Ідентифікаційний номер набору даних 4506e207-6ec4-4405-b1f8-bab3351affd7
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).