Перейти до вмісту

Бази даних щодо ремонту доріг

Бази даних щодо ремонту доріг: точне зазначення ділянки відремонтованоїї дороги (від кілометра до кілометра), ширина та довжина дороги, довжина ділянки, товщина дорожнього покриття, матеріали, види робіт, вартість робіт, гарантійний строк, виконавці робіт

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Щербина Андрій Миколайович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 10, 2020, 11:02 (EET)
Створено Серпень 7, 2019, 14:28 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 42df1263-f8e8-492e-974a-62d7c7fab293
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).