Перейти до вмісту

Фінансова та бюджетна звітність за 2020 рік

Фінансова та бюджетна звітність 2020 року комунального закладу "Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа зі складно-координаційних видів спорту"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Лебедєва Євгенія Михайлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 11, 2020, 14:13 (EEST)
Створено Червень 3, 2020, 11:08 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ №835 від 21.10.2015 року зі змінами, наказ КЗ "ОБЛДЮСШ СКВС" №59 від 01.07.2019 року
Ідентифікаційний номер набору даних 42budjet
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).