Перейти до вмісту

Інформація про системи обліку, види інформації, яка зберігається в Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради

система обліку

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Єліневська Світлана Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 25, 2019, 22:24 (EET)
Створено Січень 25, 2019, 10:41 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ч.1 ст.10.1 ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 4136dbf6-5172-458a-96e4-4208dee24bce
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).