Перейти до вмісту

Перелік цільових програм, у тому числі посилання на оприлюднені ресурси в Інтернеті, Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету.

Набір складається з таблиці TargetPrograms, яка містить перелік цільових програм Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету, реквізити документів, якими вони затверджені, та посиланнями на їх оприлюднення у мережі Інтернет. Кожної програмі відповідає один рядок таблиці.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Потьомін Олександр Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 8, 2019, 10:35 (EET)
Створено Вересень 25, 2019, 12:45 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Ідентифікаційний номер набору даних 40ea7025-b974-40d5-b03e-af4ce6de8859
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).