Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій розпорядника інформації та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій Управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Posts — довідник посадових осіб Управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ольга Полушко
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 28, 2020, 13:51 (EET)
Створено Жовтень 9, 2019, 13:43 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, нормативно-правові акти, що визначають повноваження розпорядників, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, установчі документи та інше
Ідентифікаційний номер набору даних 3f39033c-55a5-451d-89ea-8263794edd65
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).