Перейти до вмісту

Фінансова звітність

Набір містить звіт про фінансовий стан державного сектору економіки, що підпорядковані Державному агентству водних ресурсів України

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Зінченко Тетяна Григорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 6, 2019, 14:51 (EEST)
Створено Серпень 5, 2019, 14:57 (EEST)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації Господарський Кодекс України, Наказ Міністерства економічного розвитку та торгівлі України “Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб'єкта господарювання державного сектору економіки” від 02.03.2015 № 205
Ідентифікаційний номер набору даних 3e803557-fd4b-410e-85a6-1c0f4478c57e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).