Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них)

Набір містить посилання на перелік укладених договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них) розпорядниками бюджетних коштів Лисичанської міської ради, які оприлюднені на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів https://spending.gov.ua/new/disposers/26522196/agreements

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Володимир Рогачев
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 28, 2019, 13:12 (EET)
Створено Липень 15, 2019, 16:17 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про публічні закупівлі"
Ідентифікаційний номер набору даних 3e6f7620-508e-4622-8301-1b177590f0a0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).