Перейти до вмісту

Звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію, що надійшли до Харківської міської ради

Набір містить ресурс ListOfReports з переліком звітів про кількість та результати розгляду звернень громадян та юридичних осіб, а також запитів на інформацію, які надійшли до Харківської міської ради за певний період, з посиланнями на самі звіти, що оприлюднені в мережі Інтернет. Кожному звіту відповідає окремий рядок таблиці

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Потьомін Олександр Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 1, 2020, 16:51 (EEST)
Створено Вересень 23, 2019, 17:52 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження Харківського міського голови від 24.06.2019 № 88 «Щодо забезпечення доступу до публічної інформації у формі відкритих даних у Харківській міській раді та її виконавчих органах», розпорядження Харківського міського голови від 11.09.2019 № 118 «Про затвердження Реєстру наборів даних Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету та визначення порядку їх оприлюднення»
Ідентифікаційний номер набору даних 3dc795c3-e9a0-48c2-9f62-b83523f1a7d5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).